slidersliderslider

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت مهمترین قیمت در طراحی سایت بشمار می رود که بعضی از متخصصین اعتقاد دارند سئو سایت از گرافیک سایت هم مهمتر می باشد . شاید از خودتان پرسیده باشید سئو چیست و چرا اهمیت دارد؟!

سئو یا  Search Engine Optimizatio به معنی پیکربندی سایت شما می باشد وقتی شما میخواهید سایت خود را سئو کنید یعنی میخواهید به سایت خود چیدمان بدهید و هر چیز را در جای خود قرار دهید . بگذارید این موضوع را با مثال برای شما بیشتر روشن کنم. فرض کنید شما وارد اتاقی می شوید که هر چیز سر جای خود منظم چیده شده و به یقین شما برای پیدا کردن وسایل اتاق خود خیلی راحت و بدون دردسر میتوانید سراغ اشیا مورد نظر رفته و آنرا خیلی راحت بیابید . اما برعکس این موضوع هم صادق است زمانی که وسایل اتاق در سر جای خود نباشد شما باید به زحمت دنبال وسایل خود میان آن همه هرج و مرج و شلوغی داخل اتاق بگردید.

در مورد سایت نیز همینطور است شما اگر سایت خود را زیبا و دقیق چیدمان و بهینه سازی نمایید گوگل خیلی راحت میتواند میان کلمات سایت شما لغت واژه ای که کاربر در گوگل سرچ میکند از طریق سایت شما به او نشان دهد  و سایت شما خیلی راحت به صفحه اول گوگل می آید. ولی اگر سایت شما دارای سئو نباشد گوگل به زحمت افتاده و مطمئنن به سراغ سایت هایی می رود که سئو شده باشد و آن سایت ها را رد صفحات اول خود (گوگل) نشان می دهد.

تیتان سیستم با تکیه بر دانش خود در این زمینه و با استفاده از تکنیک های خاص که حاصل تجربه چندین ساله می باشد میتواند خیلی راحت و سریع سایت شما را به همگان معرفی نماید

 

 

با تیتان سیستم بهتر دیده شوید و زودتر شناخته شوید