slidersliderslider

مشخصات BlackBerry Oslo فاش شد

55cba1bd0f28c40e9c89691b58f890c8_XLمشخصات گوشی بلک بری

شاید اسم گوشی بلمک بری رو شما زیاد شنیده باشید گوشی جدید با خاطرخواه فراوان و امکانات مخوف

دوستانی که رد باب گوشی همراه تحقیقات زیادی انجام می دهند  و دنبال منحصر به فرد بودن یهستن با گوشی پر زا راز و رمز بلک بری بیشتر لذت می برند

این گوشی از سری گوش هایی است که دارای امکانات زیاد و پیچیده بوده و اخیرا مشتریان خاص خود را پیدا کرده و رفته رفته به مجحبوبیت زیاد رسیده و خواهد رسید

در زیر به مشخصات فاش شده از این گوشی خواهیم پرداخت

اولین اطلاعات از گوشی بلک‌بری Oslo فاش شده که اگر این جزئیات و اطلاعات صحت داشته باشد در تاریخ ۳۰ ژوئن شاهد رونمایی آن از سوی بلک بری خواهیم بود؛ طیق اطلاعات به دست آمده از وب‌سایت BlackBerry Central این گوشی نسخه‌ی بروز شده‌ی بلک‌بری پاسپورت خواهد بود.

به نقل اززومیت؛ بر اساس اطلاعات به دست آمده از وب‌سایت BlackBerry Central گوشی جدید که Oslo نام دارد علاوه بر اینکه نسخه‌ی بروز شده‌ی بلک‌بری پاسپورت خواهد بود و همانند پاسپورت از یک کیبور فیزیکی بهره‌مند می‌شود.

هنوز اطلاعات دقیقی از این گوشی در دسترس نیست اما احتمالا Oslo از صفحه نمایس ۴.۵ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۱۴۴۰، پردازنده‌ی چهار هسته‌ای کوالکام اسنپ دراگون ۸۰۰ با فرکانس ۲.۲ گیگا هرتز، ۳ گیگا بایت حافظه‌ی رم، دوربین اصلی ۱۳ مگا پیکسلی با پشتیبانی از ویدئوهای ۴K و ۳۲ گیگا بایت حافظه‌ی داخلی به همراه پشتیبانی از کارت حافظه‌ی جانبی بهره می‌برد. گفته می‌شود باتری این گوشی نیز ظرفیت ۳۴۵۰ میلی آمپر ساعت دارد.

وب‌سایت BlackBerry Central تنها تصویر این گوشی را منتشر کرده و مشخصاتی که اشاره شد هنوز قطعی نیستند. بلک‌بری در طول چند سال اخیر موفقیت چندانی نداشته است، حال باید منتظر ماند تا ببینیم این کمپانی چه مشخصاتی را به همراه این گوشی فراهم خواهد کرد.